Aktualności

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie działalnością naszej Kancelarii Adwokackiej!

Z przyjemnością informujemy, że uruchamiamy serwis Aktualności na naszej stronie internetowej.

W ramach Aktualności chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą codzienną działalność.
Uważamy bowiem, że relacja adwokata z klientem jest relacją szczególną. Ściśle wiąże się ze wzajemnym zaufaniem, klient musi więc wiedzieć, z kim współpracuje, do kogo zamierza się skierować i kogo zamierza obdarzyć zaufaniem.
W ramach Aktualności chcemy jednak unikać banałów. Uważamy, że to nie ilość treści, ale jej jakość ma znaczenie. Dlatego wszystkie Aktualności będą dotyczyły albo ważnych wydarzeń, do jakich doszło w toku naszej działalności albo problemów prawnych, orzeczeń, poglądów, które mogą mieć istotne znacznie dla szerszej ilości odbiorców.

Legitymujemy się latami doświadczeń. Podstawą naszego działania jest połączenie doświadczeń i kompetencji adwokatów oraz innych prawników pracujących w naszej Kancelarii Adwokackiej. Dzięki temu przez lata z sukcesami zajmowaliśmy się i zajmujemy nadal najbardziej nawet skomplikowanymi zagadnieniami prawnymi. Usługi prawnicze świadczymy w całej Polsce, obsługujemy stale Klientów nie tylko we Wrocławiu, ale również w innych miastach. Posiadamy 3 siedziby, główną we Wrocławiufilię w Sieradzu oraz filię w Namysłowie.

Prawnicy z naszej Kancelarii z przyjemnością zajmą się również Państwa sprawą, o ile tylko będzie mieściła się ona w zakresie naszej działalności. Zapraszamy do śledzenia naszego serwisu oraz do kontaktu z nami. Na pewno z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem odniesiemy się do Państwa sprawy.

Zapewniamy, że wszystkie treści zawarte na naszej stronie internetowej obecnie oraz te, które dopiero zostaną na niej zwarte – będą odpowiadać rzeczywistości.

Tomasz Raczyński, adwokat
Grzegorz Pawełek, adwokat